Jak to robimy

Skuteczna metoda

Organizowane przez nas kursy językowe mają jasno określony cel – porozumiewanie się. Uczymy metodą komunikatywną, co oznacza, że stawiamy głównie na mówienie.
Oczywiście, żeby mówić, trzeba wiedzieć o czym oraz jak mówić, dlatego doskonalimy również inne elementy znajomości języka, takie jak słuchanie, czytanie, pisanie, a także gramatykę i słownictwo. Staramy się jednak, by za każdym razem nowe słówka czy struktury gramatyczne były od razu ćwiczone w zadaniach komunikacyjnych.

Dla najmłodszych uczestników kursów przygotowaliśmy jeszcze więcej! Dzieci w wieku od 4 lat uczymy poprzez zabawę, odgrywanie scenek, śpiewanie piosenek, rymowanki. Świetnie sprawdzają się też ćwiczenia interaktywne, jak na przykład uczenie się z wykorzystaniem tablicy multimedialnej dostępnej w naszej szkole.

Oprócz nauki samego języka nasze kursy to doskonała okazja, by poznać przydatne techniki uczenia się i przyswajania wiedzy w ogólności! Dzięki praktycznym wskazówkom nasi kursanci dowiadują się, jak działa mózg, jak przetwarza i magazynuje informacje. Podpowiadamy także, jak tę wiedzę wykorzystać w praktyce. Po takim przeszkoleniu łatwiej i szybciej można przyswajać każdy nowy materiał – nie tylko z języka obcego! Żadna inna szkoła w mieście nie daje takiej wiedzy.