Przygotowanie do FCE i CAE

W ofercie naszej szkoły znajdują się kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge – FCE i CAE, po których otrzymuje się odpowiedni, uznawany na całym świecie certyfikat.

First Certificate in English

Kurs przeznaczony jest dla osób przygotowujących się do egzaminu FCE. W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych. Kurs prowadzony jest w oparciu o wytyczne organizatora egzaminu – The Cambridge General English Examinations Group oraz egzaminy z poprzednich lat, tzw. past papers.

Kurs przygotowuje do wszystkich części egzaminu (Reading and Use of English, Writing, Listening i Speaking) i pozwala uczniom gruntownie powtórzyć i poszerzyć znajomość zagadnień gramatycznych i słownictwa.

Intensywność: zajęcia 2 razy w tygodniu po 70 minut.

Długość: 58 spotkań

Certificate in Advanced English

Kurs przeznaczony jest dla osób przygotowujących się do egzaminu CAE. W trakcie zajęć uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych, gdyż jest on prowadzony jest w oparciu o wytyczne organizatora egzaminu – The Cambridge General English Examinations Group oraz egzaminy z poprzednich lat, tzw. past papers.

Kurs przygotowuje do wszystkich części egzaminu (Reading and Use of English, Writing, Listening i Speaking). W odróżnieniu od kursu FCE, nauka obejmuje bardziej zaawansowane zagadnienia gramatyczne i leksykalne. Uczniowie rozwijają też bardziej zaawansowane techniki interakcyjne z uwzględnieniem zmian rejestru.

Intensywność: zajęcia 2 razy w tygodniu po 70 minut.

Długość: 58 spotkań

Szkoła Języków Obcych Better School – szybciej, skuteczniej, lepiej